KAMPANYALAR

  LSI İNGİLTERE

   

  İNGİLTERE'DE % 25 İNDİRİM

   

  LSI, tüm dünyaya yayılmış olan geniş bir okul ağına sahiptir . İngilizceyi İngiltere, Kanada, ABD, Malta, Yeni Zelanda veya Avustralya'daki okullarımızdan birinde öğrenebilirsiniz. Fransa ve İsviçre'de de dil merkezlerimiz bulunmaktadır. 1965'den bu yana dünyanın dört bir yanından binlerce öğrenciye eğitim verdik. Tüm okullarımız moderndir ve en son teknoloji ile donatılmıştır. Okullarımız şehirlerin cazip bölgelerinin merkezinde yer almaktadır.

  İngilizce öğrenmek için İngiltere'den daha iyi bir yer yoktur. Tarihi dokusu ve geçmişiyle görkemli bir ülke olan, Shakespeare ve Kraliyet Ailesi'nin evi, dünyanın en kozmopolit ülkelerinden biri İngiltere'de İngilizce kursu almak sizin için büyük bir hayat tecrübesi olacak.

  Dört farklı dil okulu ve çoçuklar için farklı birkaç bölgedeki yaz kamplarıyla LSI, İngiltere'de İngilizce öğrenmek için mükemmel bir tercihtir. Dünya'nın en kozmopolit metropol şehirlerinden Londra'daki iki okulumuzdan, tarihi bir üniversite şehri olan Cambridge okulumuzdan veya mükemmel bir sahil kasabası olan Brighton okulumuzdan birini tercih edebilirsiniz.

  İngiltere'deki bütün dil okullarımız British Council tarafından akreditedir ve sizlere mükkemmel bir tesis içerisinde son derecce deneyimli ve samimi bir öğretmen kadrosuyla çalışma fırsatı sunar.

   

  İNGİLTERE'DE % 25 İNDİRİM

  Son Kayıt Tarihi: 30 MAYIS 2017