HABERLER

LSI AMERİKA MERKEZLERİNDE KAÇIRILMAYACAK FIRSAT !

 

AMERİKA'DA LSI Berkeley, LSI San Diego, LSI Boston veya LSI New York okullarımızda satın alacağınız her 1 haftalık kursa 1 hafta ücretsiz kurs kazanabilirsiniz!

Teklif, Kampanya Koşulları;
- Teklif, yalnızca Genel 20, Yoğun 25 ve Yoğun 30 program ücretlerine uygulanır ve konaklama ve diğer hizmetleri içermez.
- Teklif, 2017'den itibaren tüm yeni rezervasyonlar için geçerlidir.
- Bu kampanya başka herhangi bir kampanyayla birleştirilemez
- Kayıt Tarihi 30 Nisan'da sona erecektir
- Teklifin süresi dolmadan önce kayıt ücreti ödenmelidir.
- Diğer tüm LSI Kayıt ve Koşulları geçerlidir

AMERİKA'DA LSI Berkeley, LSI San Diego, LSI Boston veya LSI New York okullarımızda satın alacağınız her 1 haftalık kursa 1 hafta ücretsiz kurs kazanabilirsiniz!

LSI, tüm dünyaya yayılmış olan geniş bir okul ağına sahiptir . İngilizceyi İngiltere, Kanada, ABD, Malta, Yeni Zelanda veya Avustralya'daki okullarımızdan birinde öğrenebilirsiniz. Fransa ve İsviçre'de de dil merkezlerimiz bulunmaktadır. 1965'den bu yana dünyanın dört bir yanından binlerce öğrenciye eğitim verdik. Tüm okullarımız moderndir ve en son teknoloji ile donatılmıştır. Okullarımız şehirlerin cazip bölgelerinin merkezinde yer almaktadır.


Dört Amerikan okulumuzun her biri, Amerika'nın en heyecan verici şehirlerinde merkezi konumlara sahiptir. Tüm dil merkezlerimiz güncel öğrenim teknolojileri, modern öğrenci tesisleri, samimi ve deneyimli öğretmen ve personel kadrosuyla sizlere hizmet etmeye hazırdır.

ABD'deki tüm dil okullarımız, her bir mekanın sunduğu en iyi deneyimleri içeren eğlenceli ve kapsamlı bir sosyal program sunuyor. New York'daki Broadway şovlarından, Boston'daki tarihi yürüyüş turlarına, San Diego'da sörf yapmaya, San Fransisco / Berkeley'de Sausalito'ya yapılan ziyaretlere kadar, LSI sosyal programı, ABD'deki İngilizce kursunuzun mükemmel bir tamamlayıcısı olur.

Buna ek olarak, bu yaz ABD'de konaklama için hiçbir yaz ek ücretini de ödemeyin.

Son Kayıt Tarihi: 30 NİSAN 2017