HABERLER

ESE MALTA STAJ + İNGİLİZCE KURS PAKETİ FIRSATI

ESE, Malta'da ki uluslararası alanda en çok akreditasyonu olan bağımsız dil okuludur. Devam eden yenilikleri ve öğretim yöntemleri ile boş zaman ve konaklama hizmetlerinin geliştirilmesi yolunda, hizmet standartlarını sürekli geliştirmeye devam eder. Öğrencilerinin kişisel, akademik ve mesleki hedeflerini yerine getirmelerine yardımcı olan ESE, aynı zamanda okul ile birlikte edineceğiniz seyahat tecrübelerinizden de keyif almanızı sağlar.

 

European School of English (Malta), ayrıca Executive Training Institute (Malta) ve York Associates (İngiltere) 'den oluşan Claret Group üyesidir. Her üç kurum da kendi alanlarında liderdir ve Genel İngilizce, şirket içi ve kurum bazlı kurslar ve belirli amaçlar için İngilizce kurslarından, Uluslararası Takım ve Liderlik gelişimine kadar geniş bir yelpazede eğitim hizmeti sunmaktadır. Grubun mükemmellik standartları, EAQUALS, IALC, Quality English, BAC, British Council, English UK ve FELTOM gibi uluslararası kabul görmüş akreditasyon kurumları tarafından onaylanmıştır.

ESE, İş Yerleştirme Paketi alan öğrencilerimize ek bir ücret ödemedenİngilizce dersi alma olanağı da sağlıyor(yüksek sezonda ekstra ücretler çıkabilmektedir). Bu programa katılan öğrencilerimiz, 5 haftaya kadar olan kayıtlarda haftada sadece 1 gün 3 saat İngilizce dersi almaya hak kazanır. 5 hafta veya üzeri kayıt yaptıran öğrencilerimiz ise ilk hafta 15 saatlik İngilizce Kursu aldıktan sonra ikinci hafta işe başlarlar, ikinci haftadan sonra çalışmaya devam ederken her hafta Cuma günleri de 3'er saatlik İngilizce derslerine katılmaya hak kazanırlar.

 

Bu programa katılan öğrencilerimiz, İngilizce konuşulan bir ortamda çalışarak, İngilizce’lerini özellikle iş amaçlı geliştirmelerinin yanı sıra, sunum, müzakere etme ve yazma gibi gerekli becerilerini de geliştirmiş olacaklar. Ayrıca, staj kaydınızı yaptığınız andan itibaren ESE e-öğrenme sitesine erişebileceksiniz, böylece Malta'ya gelmeden önce İngilizce'lerinizi geliştirmeye başlayabilirsiniz.

 

Paket İçeriği;

- Konaklama:
Superior +: Salini Resort Studio Apartments (Bahçe Manzaralı);
Üstün: Belmonte Heights (veya eş değer),
Ekonomik: ESE Central (Tania) Apartmanları (Self-catering), Aile Yanı Konaklama (Yarım Pansiyon)
- İş Yerleştirme
- Bu programa katılan öğrencilerimiz, 5 haftaya kadar olan kayıtlarda haftada sadece 1 gün 3 saat İngilizce dersi almaya hak kazanır. 5 hafta veya üzeri kayıt yaptıran öğrencilerimiz ise ilk hafta 15 saatlik İngilizce Kursu aldıktan sonra ikinci hafta işe başlarlar, ikinci haftadan sonra her hafta Cuma günleri 3'er saatlik İngilizce derslerine katılmaya hak kazanırlar.
- Havaalanı karşılama ve gidiş dönüş havaalanı transferleri
- ESE hoşgeldin paketi
- 7/24 öğrenci yardım hattı
- ESE Beach Club Ücretsiz Giriş
- Devlet eko vergisi

Fiyat teklifi almak için lütfen eğitim danışmanlarımızla iletişime geçiniz.