HABERLER

Haberler

Generic placeholder image
LSI AMERİKA MERKEZLERİNDE KAÇIRILMAYACAK FIRSAT !

AMERİKA'DA LSI Berkeley, LSI San Diego, LSI Boston veya LSI New York okullarımızda satın alacağınız her 1 haftalık kursa 1 hafta ücretsiz kurs kazanabilirsiniz!

Generic placeholder image
AFYON BAHÇEŞEHİR KOLEJİ-AFYON UĞUR OKULLARI 2017 İNGİLTERE YAZ OKULU PROGRAMI

Programımız, Londra’da, Egham, Surrey bölgesindeki Royal Holloway University, Kingswood Hall kampüsümde düzenlenmektedir. Kampüs Royal Windsor ve Windsor Kalesi’nden yalnızda 10 km uzaklıktadır. Kampüste TV odası, bilgisayar laboratuarı, spor salonları gibi öğrencilerin kullanımına açık alanlar bulunmaktadır. Her yaz ortalama 300 uluslararı öğrenci programa katılmaktadır.

Generic placeholder image
UNIVERSITY OF GREENWICH - 2017 YAZ OKULU PROGRAMIMIZ

Programımız, Londra merkeze 30 dk mesafede bulunan University of Greenwich, Avery Hill kampüsünde düzenlenmektedir. Kampüs 86 dönümlük bir arazi üzerine kurulmuştur. Londra’ya yakın konumu sebebiyle özellikle tercih edilmektedir. Kampüs spor salonları, kafeteryalar ve restoranlar bulunmaktadır.

Generic placeholder image
İNGİLTERE'DE KONAKLAMA

Eylül 2016'da, İngiltere'de üniversiteye başlamayı düşünen öğrencilerin dikkatine!

Generic placeholder image
İngiltere'de Kısa Dönem Lise Programı

Uluslararası Lise Entegrasyon programımız, 13-19 yaş arası bireysel öğrencilerimize veya öğrenci gruplarımıza Birleşik Krallıkta sürükleyici bir lise deneyimi edinme fırsatı sunmaktadır.