ÜLKE BİLGİLERİ

San Carlos de Bariloche

Şili ve Arjantin'in güney kesimini kapsayan Patagonya, sizi doğaya hayran bıraktıracak eşsiz bir güzelliğe sahip. Uzun faylar boyunca oluşan buzul vadilerinin muhteşem görüntüsü ile Nahuel Huapi Ulusal Parkı içerisinde, Andes Dağları eteklerinde yer alan Bariloche, Patagonya’nın tüm doğal güzellikleri ile ödüllendirilmiş. Bembeyaz karların altında, göl manzarası ile pitoresk bir görüntü sunan Bariloche aynı zamanda şehir hayatının tüm canlılığını yaşıyor ve yaşatıyor.

Alp stili mimarisi ve kayak tesisleri Arjantin'in gözde destinasyonları arasında yer alan Bariloche’a yalnızca Patagonya’nın nefes kesen heybetli doğasını yaşamak için bile gidebilirsiniz. Bununla birlikte pürüzsüz pistleri, Neo-Gotik mimaride inşa edilen kilisesi, şık restoranları ve otelleri ile kozmopolit bir yaşam sunuyor.

San Carlos de Bariloche gelen yılın herhangi bir zamanı, size doğanın sunduğu konumlar tadını çıkarabilirsiniz. And Dağları’nın eteklerinde, Nahuel Huapi Gölü’ne de ev sahipliği yapan bölgede kayak, trekking, yamaç paraşütü ve tırmanış için olanaklar ve tesisler bulunuyor. Nefes kesici güzellikteki Playa Bonita ve Villa Tacul plajlarında okyanusun tadını çıkarabilirsiniz.