PROGRAMLAR

International House

2 Yorum

27 Oakfield Road,
City of Bristol,
BS8 2AT

Bristol International House İngiltere' de İngilizce dil eğitimi veren, iyi bir eğitim için yeterli koşullara sahip olan bir okuldur. Farklı seviyelerde kurs programları bulunmaktadır. Donanımlı derslikleri ve her türden kitap ve makalelerin bulunduğu kütüphanesi mevcuttur. Öğrenciler boş zamanlarında okulun kafeteryasına giderek hem uygun fiyatlara bir şeyler yiyebilir hem de arkadaşlarıyla eğlenceli vakitler geçirerek birbirleriyle kaynaşma fırsatı bulabilirler.

Eğitime büyük önem verilen bu okulda öğrencilerin boş zamanları için zengin aktivite programları düzenlenmektedir. Öğrenciler karaoke, badminton, futbol gibi sosyal faaliyetlere ve akşamları düzenlenen öğrenci partilerine katılabilmektedirler. Okul, Bristol' un en hareketli bölgelerinden birinde yer almaktadır. Bu nedenle çevresinde alışveriş merkezlerine, butiklere ve değişik hediyelik eşyaların satıldığı mağazalara ulaşmak mümkündür. Bristol' de Clifton Suspension Bridge gibi görülmeye değer tarihi pek çok yer bulunmaktadır.

Genç nüfusun yoğun olduğu bu şehirde kafe, bar ve öğrenci partilerinin düzenlendiği kulüpler oldukça fazladır. Öğrenciler tiyatro, müze ve sanat galerilerinin bulunduğu bu şehirde sanatsal faaliyetlere de katılabilirler.

International House Bristol British Council, English UK ve UKBA (UK Border Agency) tarafından akreditedir.

Okuldaki programlar şunlardır;

-Genel İngilizce (Haftalık 20 ders)
-Yoğun İngilizce (Haftalık 30 ders)
-Akşam Kursları
-Cambridge Sınavları Hazırlık Kursları (FCE, CAE, CPE)
-IELTS Kursları
-TOEFL Kursları
-TOEIC Kursları
-İngilizce öğretmenleri için CELTAS Kursları
-Bire bir İngilizce Kursları

International House

Şube TürüDil Kursu 
Ülkeİngiltere 
ŞehirBristol