PARTNER OKULLARIMIZ

LINK-ST. JULIANS

2 Yorum

1992 yılında kurulan Link Malta İngilizce eğitim merkezi, Malta'nın eğitim için en uygun bölgelerinden biri olan St. Julians şehrine 10 dakika uzaklıktaki Swieqi bölgesinde konumlanmıştır. Swieqi eğitim için ideal, sakin bir yer olup beş yıldızlı oteller, alışveriş merkezi, eğlence mekânları gibi yerlere yakınlığının yanı sıra, Mavi Bayrak Sertifikalı güzel bir kumlu sahile sahiptir.

Link Malta İngilizce Dil Okulu yıl boyu açık olup tam donanımlı ve eğitim için gerekli tüm ekipmanlara sahip modern eğitim merkezi olarakta Malta eğitim programları sunan okullar arasında yer almaktadır. Klimalı sınıflar, çalışma sınıfları, video, oyun odaları, kablosuz internet, internet kafe ve şirin bir bahçe okul bünyesinde yer almaktadır. Link Malta Okulu, özel EFL materyallerinin bulunduğu geniş kütüphanesinin yanı sıra, son teknolojiyle donatılmıştır. Link Okul binası, kendinizi evinizde hissetmenizi sağlayacak bütün konfora sahiptir.

Öğretmenler sözlük yaklaşımını uygulamaktadırlar, bu sistemde öğrenciler sözcük gruplarını anlama yoluyla İngilizce öğreniyorlar ve daha akıcı konuşabiliyorlar. Aynı zamanda görev esaslı öğrenme yönteminden de yararlanılmakta, bu sistemde öğretmenler öğrencilerin birlikte çalışmasını ve konuşmasını, düşüncelerini paylaşmalarını ve çözüm bulmalarını teşvik edilmektedir. Öğrenciler önemli küresel meseleleri tartışarak motive edilmekte, tartışma yöntemiyle öğrencilerin gramer öğrenimini ve aynı zamanda sözcük hazinesinin zenginleştirmesi sağlanmaktadır.

Okulumuzdaki progamlar;

  • Genel İngilizce (Haftada 15, 20 veya 30 ders)
  • Sınav Hazırlık Kursları(IELTS, TOEFL, Cambridge Examinations, LCCI, City & Guilds)
  • İş İngilizcesi
  • Akademik Yıl
  • Belirli Bir Alan Üzerine İngilizce (Sağlık, Hukuk, vb.)
  • Spor ve İngilizce

 

LINK-ST. JULIANS

Şube TürüDil Kursu 
ÜlkeMalta 
ŞehirSt. Julians