ÖĞRENCİ GÖRÜŞLERİ VE REFERANSLAR

ELİF SÖNMEZ / BOURNEMOUTH

 

Yaz tatilinde dil eğitimi için İngiltere'ye gitmek istediğimde OMEGA Yurtdışı Eğitim'e başvurdum. Gideceğim şehir, okul ve kalacağım yer hakkında bana çok yardımcı oldular. Aynı zamanda sadece İngiltere'ye gidene kadarki süreçte değil gittikten sonra da daima iletişim halinde kaldık ve aklıma gelen her türlü soruya anında cevap bulabildim.

 

İngiltere'ye gittiğimde ise 1 ay gibi kısa bir sürede bile İngilizcemde fark edilir bir gelişme oldu. Okulda gördüğüm eğitimin yanı sıra birçok ülkeden edindiğim arkadaşlarımla sohbet etme fırsatı bulmam özellikle konuşmamın ilerlemesine büyük fayda sağladı. Okulda her gün için farklı organizasyonlar yapılıyor ve bizlere duyuruluyordu. Dans kursları, müzik dinletileri, diğer şehirlere geziler ve partiler gibi... Bu etkinliklerde gayet eğlenceli zamanlar geçirdim.

 

İngiltere'de genel olarak bir sıkıntıyla karşılaşmadım ama ufak tefek problemlerim olduğunda da OMEGA Yurtdışı Eğitim'le bağlantı kurabildim. Okulumla, kaldığım yurtla vs. iletişime geçip sorunlarımı çözmek için anında yardımcı oldular. Kısacası İngiltere'de 1 aylık dil okuluna gitmek benim için eğlenceli ve faydalı bir deneyim oldu. İlk fırsatta aynı deneyimi tekrar yaşamak isterim.

 

Öğrencimizin Bournemouth'da eğitim gördüğü okul hakkında detaylı bilgi için tıklayın...

 

ELİF SÖNMEZ / BOURNEMOUTH