HABERLER

İNGİLTERE'DE KONAKLAMA

İngiltere'nin 26 farklı şehrinde yılda 43 binden fazla öğrenciyi memnuniyetle ağırlayan çözüm ortağımız Unite Students konaklama firmamız, sizlere alışık olduğunuzdan çok daha farklı bir konaklama deneyimi yaşatacaktır. Yurtlarımızın çoğu bulundukları şehir merkezine ve üniversitelere yakın konumdadır. Bütün 1 dönemlik kontrat imzalamadan kısa dönemli konaklama fırsatlarından da faydalanabileceğiniz tüm yurtlarda, haftalık fiyatları şehir ve lokasyona göre 50 GBP ila 500 GBP arasında değişen, içerisinde banyo-mutfak bulunan tek kişilik odalardan, paylaşımlı odalara bir çok konaklama opsiyonu mevcuttur. Ayrıca kendi odanızı kendiniz dekore etme imkanına da sahipsiniz;

 

 

Bu opsiyonlar, özellikle uluslararası öğrencilerin kendilerini evlerinde ve güvende hissedebilmeleri ve harika bir deneyim yaşayabilmeleri için tamamen öğrencilerin ihtiyaçlarına yönelik hazırlanmıştır. Arkadaş canlısı Unite Student çalışanlarının her biri uluslararası öğrencilerin kültürel, coğrafi ve dini ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilmek için özel eğitim almıştır. Öğrencilerin sosyalleşebilmesi için herşeyin düşünüldüğü yurtlarda, görevliler tarafından düzenli olarak yeni arkadaşlar edinebileceğiniz çeşitli etkinlikler düzenlenir. Size de öğrenciliğinizin keyfini çıkarmak kalır.

 

 

Unite Students yurtları sadece binadan ibaret değildir. Rahatlıkla çalışıp, sosyalleşebileceğiniz güvenilir bir öğrenci yaşam alanıdır. Siz öğrencilerimiz keyifli ve rahat öğrenciliğin tadını çıkarırken, güvenliğinizde bizim için büyük önem taşımaktadır. Bu yüzden her öğrencimizin rahatlıkla ulaşabileceği bir Acil Yardım Hattı bulunmaktadır. Her hangi bir sorun yaşamanız durumunda, size anında yardımcı olacak güvenlik görevlilerimiz, bakım-onarım ekibimiz ve müşteri hizmetlerimize 24 saat ulaşabilirsiniz.

 

 

Eylül 2016 akademik dönemde İngiltere'de üniversiteye başlamayı düşünüyorsanız, yapmanız gereken ilk şey konaklayacağınız yeri önceden ayırmak olmalı. Unite Students ile yapacağınız rezervasyonlarda, okula kabul edilmeme veya vize alamama gibi gelmenizi engelleyecek durumlarda ücretin 100%'ü iade edilmektedir.

Böylece sizler de Eylül'de taşınacağınız evin hazır olduğunu bilerek yaz tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz.

 

Unite Students öğrencilerinden 'Londra'da 24 saat' içinde neler yapabileceğinize dair video;