HABERLER

GAZİ ÜNİVERSİTESİ VAKFI ÖZEL OKULLARI ALMANYA SÖMESTR PROGRAMIGazi Üniversitesi Vakfı Özel İlköğretim Okulu; ilk olarak yüz on üç öğrencisiyle 1998-1999 Eğitim-Öğretim yılında Ankara Maltepe'de açılmış, öncü uygulamalarıyla kısa sürede dikkatleri üzerine çekmiştir.

Sürekli gelişmeyi ve ilerlemeyi ilke edinen Gazi Üniversitesi Vakfı Özel Okulları 2003-2004 eğitim öğretim yılında açılan Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi ile daha da büyümüş ve yeni öğrencilerine kavuşmuştur. 2011 yılında yoğun çalışmalar sonunda Anadolu Lisesi Uluslararası Bakalorya (IB) Dünya Okulu olarak yetkilendirilmiştir ve her yıl okulumuz IB öğrencileri ulusal ve uluslararası platformda birçok başarıya imza atmaktadır. Dil eğitimine de gerektiğinden fazla önem veren Gazi Üniversitesi Vakfı Özel Okulları öğrencileri, bu yıl sömestr tatillerini firmamız tarafından Almanya’da Humboldt Instute okulunda düzenlenen Almanca dil kursu programına katılarak geçireceklerdir.

Gazi Üniversitesi Vakfı Özel Okulları, mensubu olmaktan gurur duyulan, akademik başarılarının yanında; bilimsel, kültürel, sosyal ve sanatsal etkinliklerle de adından söz ettiren, en çok tercih edilen okullar arasında yer alır.

Öğrencilerimize Almanya’da başarılar dileriz.